Vintage Bonnet + Linen Romper
Vintage Bonnet + Linen Romper
Vintage Bonnet + Linen Romper
Vintage Bonnet + Linen Romper

Vintage Bonnet + Linen Romper

Regular price€19,90
/
Tax included.

Size
  • In stock, ready to ship

Kjo bluzë dhe bonneti është dizajnuar për nje pamje të veçante të vogëlushes tuaj.

Boneti mund te perdoret ne dy ane

Materiali: 100% lino / llan pambuk

Mosha: 6-9 / 9-12 / 12-18 / 18-24 muaj

ENGLISH

This vintage romper and bonnet is designed for a special look of your little one.

Fabric: 100% linen 

Age: 6-9 / 9-12 / 12-18 / 18-24 months

Transporti për Kosovë - 2€ brenda 24h ( përveç të dielës)

Shqipëri - 5€ (2-4 ditë pune)

Maqedoni - 5€ (2-4 ditë pune)

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Pairs well with

You may also like