Bear Romper + hat
Bear Romper + hat
Bear Romper + hat

Bear Romper + hat

Regular price€15,99
/
Tax included.

Size
  • In stock, ready to ship

Kjo bluzë është perfekte për këtë stinë sepse është e bërë nga pambuku dhe mban të voglën tuaj ngrohtë. Në set përfshihet bluza me kapelë

Të lahet në 20 gradë celcius

English

This romper is perfect for this season because it is made of cotton and keeps your little one warm. The set includes romper and hat.
Wash at 20 degrees Celsius

Transporti për Kosovë - 2€ brenda 24h ( përveç të dielës)

Shqipëri - 5€ (2-4 ditë pune)

Maqedoni - 5€ (2-4 ditë pune)

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Pairs well with

You may also like