Hand illustrated

for our precious babies

Ilustrime unike të vizatuara me dorë

Zgjidhni nga një gamë e gjerë gjërash thelbësore për fëmijë si pelena, batanije, apo bluza. Përqafoni sharmin e modeleve të ilustrimeve të vizatuara me dorë dhe jepini fëmijës suaj produkte që janë po aq unike dhe të jashtëzakonshme sa janë. Çdo dizajn është krijuar me dashuri me një prekje trillimi dhe kreativiteti, duke i bërë ata vërtetë të veçantë.

Pse materiali muslin?

I bërë nga pambuku i endur imët, materiali muslin ofron një strukturë të butë, që merr frymë, ka peshë të lehtë, dhe që është i butë në lëkurën delikate të foshnjës. Gërshetimi i lirë i muslinit lejon qarkullimin e shkëlqyer të ajrit, duke ndihmuar në rregullimin e temperaturës së trupit të foshnjës. Pavarësisht ndjesisë së tij delikate, muslin është çuditërisht i fortë dhe mund t'i rezistojë larjes dhe përdorimit të shpeshtë pa humbur butësinë ose formën e tij.

Fox and the Moon Crib sheet + pillow case Mimosa Crib sheet + pillow case Seagulls Crib sheet + pillow case Green garden Crib sheet + pillow case Oak Crib sheet + pillow case

Sheets

Shfleto Koleksionin

Zgjidhni nga modelet tona të ndryshme të napave tona të mrekullueshme të muslinit për foshnjen tuaj.

Shih Qarqafët dhe këllëfat Shih Këllëfat për jorgan dhe jastëk

Customer Reviews

★★★★★

" E sterkenaqur me produktet tuaja"

Qendresa T.
★★★★★

"Faleminderit prej juve se produktet ishin perfekt dhe shume te bukura. The best"

Izi D.
★★★★★

"Shume faleminderit juve, shume te bukura si ne foto identike"

Anite N.
★★★★★

Une jetoj ne Itali por ju keni super cilesi barvo... na i bene dhurate produktet e juaja ne kete menyre ju njohem edhe ne

Alketa A.
★★★★★

Eshte porosia e pare tek ju dhe me ka ardh super. Jam shume e kenaqt. Pervec kualitetit te mire dhe prezantimit te mire edhe era ju vie shume e mire. Ju lumte per punen.

Loriana H.