Brown Dress
Brown Dress
Brown Dress

Brown Dress

Regular price€12,00
/
Tax included.

Size - Madhësia
  • In stock, ready to ship

Fustani nga materiali 100% pambuk është i lehtë për tu veshur dhe mjaft i përshtatshëm. 

Kujdesi: Mos përdorni zbardhues dhe të pastrohet me rroba të ngjyrës së njejtë. Lani max. në 40 gradë. Mos e vendosni në tharëse. 

* fustani i tretë në foto

Transporti për Kosovë - 2€ brenda 24h ( përveç të dielës)

Shqipëri - 5€ (2-4 ditë pune)

Maqedoni - 5€ (2-4 ditë pune)

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Pairs well with

You may also like