Linen cream shirt + pants
Linen cream shirt + pants

Linen cream shirt + pants

Regular price€23,00
/
Tax included.

Size
  • In stock, ready to ship

Bluzë dhe pantollone verore me material lino, perfekte për stinen e verës dhe të lehta.

Materiali: 100% pambuk
Kujdesi: të pastrohen në 30 gradë

English

Summer blouse and pants with linen fabric, perfect for summer and very light to wear.
Material: 100% cotton
Care: wash at 30 degrees

Transporti për Kosovë - 2€ brenda 24h ( përveç të dielës)

Shqipëri - 5€ (2-4 ditë pune)

Maqedoni - 5€ (2-4 ditë pune)

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Pairs well with

You may also like