Pantollone me rrypa- Brown
Pantollone me rrypa- Brown

Pantollone me rrypa- Brown

Regular price€9,99
/
Tax included.

Size - Madhesia
  • In stock, ready to ship

Pantollone me rrypa. Shumë të përshtatshme si dhe të lehta për t'u përdorur. Rrypat vijnë me vrima dhe përpara kanë të vendosura pullat në mënyrë që rrypat ti përshtaten trupit të bebes,

Mosha: 3-6, 6-12, 12-18 dhe 18-24 muaj. 

ENGLISH

Cotton pants. Very comfortable as well as easy to use. The belts come with holes and the knobs are placed in front so that the belts fit the baby's body,

Age: 3-6, 6-12, 12-18 and 18-24 months.

Transporti për Kosovë - 2€ brenda 24h ( përveç të dielës)

Shqipëri - 5€ (2-4 ditë pune)

Maqedoni - 5€ (2-4 ditë pune)

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Pairs well with

You may also like