Dorezë për larje nga bamboo
Dorezë për larje nga bamboo

Dorezë për larje nga bamboo

Regular price€4,00
/
Tax included.

Dorezë për larjen e bebes, 

Kjo dorëz larëse nga metrial bambuje me fije bukur të buta dhe të ripërdorshme inkurajojnë fshirjen pa probleme të fytyrës dhe e vendosin lojën në kohën e pastrimit! Projektuar për të reduktuar lotët në kohën e banjës, ose kur fshin fytyrat e ndotura të bebeve dhe fëmijëve.

Doreza jonë Bamboo Wash bën dhuratën e përsosur të dushit të bebeve ose dhuratën e re të foshnjës që është edhe e adhurueshme, edhe e dobishme!

Materiali: e endur me fije bambu dhe 100% pambuk.

Nuk përmban najlon apo material sintetik

Madhësia: 22x11 cm

Kosovë - 2€ (1-2 ditë /days)

Shqipëri - 5€ (2-4 ditë /days)

Maqedoni - 5€ (2-4 ditë /days)

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Krijuar me dashuri

Kapelet tona janë të krijuara me shumë kujdes dhe të dizajnuara për të mbajtur kokën e të voglit tuaj të ngrohtë.

Shih Kapelet

Pako të riciklueshme

Të gjitha porositë tona paketohen në paketa kartoni të cilat janë të riciklueshme dhe nuk e dëmtojnë ambientin rreth nesh, sepse ne mendojmë për të ardhmen e të vegjlive tanë.