Jorgan dhe jastëk

Jorgan dhe jastëk

Regular price€22,00
/
Tax included.

  • In stock, ready to ship

Jorgan dhe jastëk për shtrat të bebes. 

Dimensionet: jorgani: 110 x 80cm si dhe jastëku 35x45cm

English:

Quilt and pillow for baby crib.
Dimensions: quilt: 110 x 80cm and pillow 35x45cm

Transporti për Kosovë - 2€ brenda 24h ( përveç të dielës)

Shqipëri - 5€ (2-4 ditë pune)

Maqedoni - 5€ (2-4 ditë pune)

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Pairs well with

You may also like