Krehër për flokë për fëmijë
Krehër për flokë për fëmijë
Krehër për flokë për fëmijë

Krehër për flokë për fëmijë

Regular price€10,00
/
Tax included.

  • In stock, ready to ship

I lehtë dhe i përshtatshëm për tu përdorur dhe nuk i kap flokët e fëmijëve.

Materiali: bambu

Madhësia: 16x5 cm

Transporti për Kosovë - 2€ brenda 24h ( përveç të dielës)

Shqipëri - 5€ (2-4 ditë pune)

Maqedoni - 5€ (2-4 ditë pune)

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Pairs well with

You may also like