Pantollona nga Muslin - Muslin Pants
Pantollona nga Muslin - Muslin Pants
Pantollona nga Muslin - Muslin Pants
Pantollona nga Muslin - Muslin Pants

Pantollona nga Muslin - Muslin Pants

Regular price€10,00
/
Tax included.

Color
  • In stock, ready to ship

Të punuara ngadalë me dorë
100% Pambuk,

Mosha: 6-12 muaj

Pantallona Muslin për Fëmijë
•Të lehta, dhe të buta.
• të pastrohen në 30°C
•Mos i thani në tharëse.

ENGLISH

Handmade / Slowmade
100% Cotton, Kids Muslin Trousers / Pants
Age: 6-12 months
•Lightweight, Breathable and Seasonal.
•30°C machine wash.
•Do not tumble dry.

Transporti për Kosovë - 2€ brenda 24h ( përveç të dielës)

Shqipëri - 5€ (2-4 ditë pune)

Maqedoni - 5€ (2-4 ditë pune)

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Pairs well with

You may also like