New Year Dress
New Year Dress
New Year Dress
New Year Dress

New Year Dress

Regular price€22,99
/
Tax included.

Size
  • In stock, ready to ship

Fustan për vajza me motive të Vitit të ri. 

Materiali 100% pambuk

Mosha: 1,2,3 dhe 4 vjeç

ENGLISH

Dress for girls with New Year motifs.

Material 100% cotton

Age: 1,2,3 and 4 years old

Transporti për Kosovë - 2€ brenda 24h ( përveç të dielës)

Shqipëri - 5€ (2-4 ditë pune)

Maqedoni - 5€ (2-4 ditë pune)

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Pairs well with

You may also like