Pink Baby Girl Set

Pink Baby Girl Set

Regular price €45,50 Sale price€39,99
/
Tax included.

  • In stock, ready to ship

Koleksioni për vajza i punuar me dorë me dizajn të veçant përmban nje shpihoze për moshën 6-9 muaj, nje kapelë dhe një poluver 6-12muaj. 
100% pambuk

The collection for girls handmade with special design contains a romper for 6-9 months, a hat and a sweater 6-12 months.

100% cotton

Transporti për Kosovë - 2€ brenda 24h ( përveç të dielës)

Shqipëri - 5€ (2-4 ditë pune)

Maqedoni - 5€ (2-4 ditë pune)

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Pairs well with

You may also like