Taupe - Bluzë dhe pantolone (set)
Taupe - Bluzë dhe pantolone (set)
Taupe - Bluzë dhe pantolone (set)

Taupe - Bluzë dhe pantolone (set)

Regular price€15,00
/
Tax included.

Size - Madhësia
  • In stock, ready to ship

Këto rroba janë të përshtatshme për çdo stinë dhe shumë të lehta për tu përdorur. 

Kujdesi: Mos përdorni zbardhues dhe të pastrohen me rroba të ngjyrës së njejtë. Lani max. në 40 gradë. Mos i vendosni në tharëse. 

Transporti për Kosovë - 2€ brenda 24h ( përveç të dielës)

Shqipëri - 5€ (2-4 ditë pune)

Maqedoni - 5€ (2-4 ditë pune)

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Pairs well with

You may also like