Nicole Dress
Nicole Dress

Nicole Dress

Regular price €18,00 Sale price€9,00
/
Tax included.

Size
  • In stock, ready to ship

xhepa dhe tufa me dantella
shiritat kryq në anën e pasme


ENGLISH

pockets and bundles of lace
cross straps on the back

Transporti për Kosovë - 2€ brenda 24h ( përveç të dielës)

Shqipëri - 5€ (2-4 ditë pune)

Maqedoni - 5€ (2-4 ditë pune)

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Pairs well with

You may also like